Kategorie: Projekty

Prokopr – Portál rozvoje podnikání Kopřivnicka

Navštivte webové stránky Prokopr.cz

Hlavním účelem vzniku Centra podnikání a rozvoje tedy byla snaha, aby v kopřivnickém regionu existoval subjekt, který by poskytoval pomoc a podporu začínajícím i existujícím malým a středním podnikatelům a napomáhal tak rozvoji podnikání v regionu a tvorbě nových pracovních míst. Pracovníci společnosti jsou schopni poradit komukoliv, kdo má v úmyslu začít podnikat, ať už s výběrem vhodné právní formy, získáním živnostenského oprávnění a s dalšími povinnostmi a záležitostmi, které s podnikáním souvisí.

(Pokračování textu…)

Internetový obchod Magento – řešení problémů při instalaci

Protože se objevily v krátkém sledu poptávky na realizaci internetových obchodů, přistoupil jsem ve volných chvílích k testovací instalaci e-shopu Magento. Test probíhal na počítači s OS Windows a instalovaným Apache, PHP a MySQL. Stažený zip soubor jsem rozbalil do adresáře htdocs webového serveru Apache, adresář po rozbalení zabírá na disku přibližně 57 MB prostoru. Po otevření stránky http://localhost/magento v prohlížeči internetu je vidět instalační průvodce.

(Pokračování textu…)

Internetový obchod Kvalitní čtyřkolky

Navštivte webové stránky Kvalitní-čtyřkolky.cz

Specializovaný internetový obchod na kvalitní čtyřkolky – pracovní čtyřkolky, sportovní čtyřkolky, dětské čtyřkolky,  oblečení na čtyřkolky – bundy na ATV, Quad, kalhoty, přilby, kvalitní příslušenství pro vaši čtyřkolku New Force, Cectek, Gamax, Journeyman, Kymco, Linhai, SMC, TGB, ATV ráfky,  ATV pneu, boxy, plachty, navijáky, nájezdy, rampy, zámky, nosiče, rámy, vozíky, radlice, sekačky.

[nggallery id=9]

Nový vzhled pro internetový obchod Kamnakrby.cz

Zavedený internetový obchod Kamnakrby.cz se širokým sortimentem kamen, krbů a příslušenství prošel změnou vzhledu. Grafika byla vyrobena neprofesionálním grafikem a naše firma provedla implementaci do šablon webového obchodu. Další dolaďování bude probíhat, přepnutí vzhledu proběhlo za plného provozu.

Srovnání původního a nového vzhledu:

[nggallery id=8]

Internetový obchod Regulace hoření

Navštivte webové stránky regulace-horeni.cz

Internetový obchod nabízející produkt s názvem QR8 k regulaci hoření pro kamna, krby a krbová kamna. Komfort, úspora a ekonomika vytápění je zde na prvním místě. Zařízení obsahuje

  • klapku, která řídí přívod vzduchu do spalovacího prostoru
  • snímač teploty spalin
  • dálkové ovládání

Ovládejte intenzitu hoření ve Vašem krbu stejně jednoduše jako televizor!

[nggallery id=1]

Prevence kriminality Kopřivnice

Navštivte webové stránky prevence.koprivnice.org

Webové stránky zaměřené na Prevenci kriminality mládeže, ke stránkám dodány také 5 animovaných bannerů, vyrobených z dodaných grafických podkladů. Poprvé byla Kopřivnice zařazena mezi mezi prvních 9 měst vybraných do celostátních projektů prevence kriminality v roce 1996 .

[nggallery id=3]

Internetový obchod TVM Acoustics

Navštivte webové stránky reproduktory.tvm-valmez.cz

Internetový obchod výrobce reproduktorů s následujícím sortimentem:

  • HiFi reproduktory hlubokotónové, středotónové a vysokotónové různého provedení, vhodné pro osazení kvalitních reproduktorových soustav.
  • Širokopásmové víceúčelové reproduktory mnoha velikostí a použití.
  • Bezrozptylové reproduktory pro TV přijímače a reproduktorové soustavy se stíněným magnetovým systémem.
  • Výkonné reproduktory pro profesionální ozvučovací systémy hudebních souborů, ozvučení kin, divadel apod.
  • Autoreproduktory a systémy pro ozvučení interiéru automobilů.
  • Reproduktory pro ozvučování vnitřních a venkovních prostor se 100 V linkovým rozvodem, např. kanceláří, náměstí, stadiónů apod.
  • Reproduktorové soustavy dvou- a třípásmové v kvalitě HiFi.

U každého produktu je ke stažení katalogový list ve formátu PDF s podrobnými technickými parametry daného reproduktoru či reprosoustavy.

[nggallery id=4]

Reproduktory TVM Valašské Meziříčí

Navštivte webové stránky tvm-valmez.cz

Firemní webové stránky v české a anglické verzi, představují vyráběný sortiment,  a dále navádějí návštěvníka stránky do internetového obchodu, kde jsou také u každého produktu ke stažení katalogové listy s podrobnými parametry reproduktorů. Součástí stránek je diskuzní fórum o reproduktorech.

Internetový obchod Ventilátory – klimatizace

Navštivte webové stránky ventilatory-klimatizace.cz

Internetový obchod nabízející kompletní sortiment pro vzduchotechniku, větrání a klimatizace – větrací a vytápěcí jednotky, klimatizační jednotky, rekuperace, rekuperační jednotky, nástěnné ventilátory, potrubní ventilátory, středotlaké a vysokotlaké ventilátory, střešní, radiální, axiální, požádní ventilátory, kruhové filtry, kruhové ohřívače, kruhové tlumiče, klapky a filtry, čtyřhranné filtry, ohřívače, klapky, žaluzie, tlumiče, vzduchovody, potrubí, tvarovky, průmyslové hadice, výustky, mřížky, talířové ventily, krbové ventilátory, vytápěcí jednotky atd.

[nggallery id=2]

Internetový obchod Vlkodlak

Navštivte webové stránky vlkodlak.cz

Military shop s širokým sortimentem: batohy, vojenské oděvy, sportovní potřeby, knihy, taktická výstroj, stany, obranné prostředky atd.