Kategorie: Webové stránky

Webové stránky www.gauss.cz

Moje realizace stránek prodejce elektronických komponent z oboru starších nebo těžko dostupných výrobních řad. Stránky v několika jazykových variantách jsou postavené na WordPress a obsahují katalog součástek vytvořený pomocí Custom post types. Katalog obsahuje přibližně 88 000 položek, i přes toto množství je listování katalogem nebo vyhledávání poměrně rychlé.

Jako obtížné se jeví takto vysoký objem položek katalogu dostat na dobré pozice v google.com, struktura html obsahuje klíčová slova s názvy komponent a je také doplněn příslušný soubor sitemap s odkazy na jednotlivé stránky katalogu. Soubor sitemap byl předán google.com prostřednictvím Nástrojů pro webmastery. Kompletní zaindexování zřejmě bude nějakou dobu trvat.

gauss-cz

MySQL záloha ze vzdáleného serveru na lokální počítač automaticky

Počet spravovaných webů pomalu roste a pomalu není čas vše vkládat do referencí, měl bych doplnit alespoň instalované e-shopy (ano, stále v Zencart, Magento je složitý na low cost řešení). A protože v podstatě všechny weby, které jsem vyrobil používají MySQL databázi a různí útočníci z Brazílie nebo Číny se snaží weby nabourat, vyvstala otázka efektivního automatického zálohování databází. (Pokračování textu…)

Automatická aktualizace WordPress

V poslední době často vycházejí bezpečnostní opravy WordPress a samozřejmě také aktualizace různých pluginů a aktualizace obojího přes FTP klienta je nepohodlná. Jak tedy efektivně aktualizovat? (Pokračování textu…)

Prokopr – Portál rozvoje podnikání Kopřivnicka

Navštivte webové stránky Prokopr.cz

Hlavním účelem vzniku Centra podnikání a rozvoje tedy byla snaha, aby v kopřivnickém regionu existoval subjekt, který by poskytoval pomoc a podporu začínajícím i existujícím malým a středním podnikatelům a napomáhal tak rozvoji podnikání v regionu a tvorbě nových pracovních míst. Pracovníci společnosti jsou schopni poradit komukoliv, kdo má v úmyslu začít podnikat, ať už s výběrem vhodné právní formy, získáním živnostenského oprávnění a s dalšími povinnostmi a záležitostmi, které s podnikáním souvisí.

(Pokračování textu…)

Internetový obchod Kvalitní čtyřkolky

Navštivte webové stránky Kvalitní-čtyřkolky.cz

Specializovaný internetový obchod na kvalitní čtyřkolky – pracovní čtyřkolky, sportovní čtyřkolky, dětské čtyřkolky,  oblečení na čtyřkolky – bundy na ATV, Quad, kalhoty, přilby, kvalitní příslušenství pro vaši čtyřkolku New Force, Cectek, Gamax, Journeyman, Kymco, Linhai, SMC, TGB, ATV ráfky,  ATV pneu, boxy, plachty, navijáky, nájezdy, rampy, zámky, nosiče, rámy, vozíky, radlice, sekačky.

[nggallery id=9]

SEO – Analýza klíčových slov na webových stránkách

SEO nástroj vhodný pro případ, že je potřeba „přetáhnout“ některou webovou stránku na lepší pozici ve známých indexovacích vyhledávačích. Máte klíčové slovo a konkurenční stránka je na lepší pozici, tak si srovnáte, kde se stránka liší a pak tu vlastní zkorigujete. Adresa nástroje http://www.keyworddensity.com/.

Návrh klíčových slov pro SEO

Nástroj, který poskytuje google.com. Pomocí nástroje pro návrh klíčových slov můžete získat návrhy na nová klíčová slova. Nástroj je k dispozici na adrese https://adwords.google.com/select/KeywordToolExternal.